(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Maminy radí: Nejlepší hračky pro rozvoj kreativity našich dětí

Když jsem se poprvé stala matkou, byla jsem ztracená v moři hraček, které trh nabízí. Chtěla jsem pro své dítě to nejlepší, ale jak vybrat tu správnou hračku, která podpoří jeho kreativitu? Naštěstí jsem nebyla sama. Spojila jsem se s několika maminkami a společně jsme sdílely naše zkušenosti a tipy. A nyní je sdílím s vámi.
Lucie,  maminka dvou dětí: "Pro mě byla vždy důležitá kreativita. Když byl můj syn malý, koupila jsem mu sadu barevných fixů a obrovský blok papíru. Bylo úžasné sledovat, jak jeho malé ruce tvoří první kresby. Teď, když je starší, miluje stavebnice a modelování z hlíny. Myslím, že je důležité dát dětem prostor k vyjádření."

 

 

 

Petra, maminka holčičky: "Moje dcera je obrovská kreativka. Miluje vše, co je spojené s uměním. Nedávno jsem jí koupila výmalovku podle čísel z eshopu 'Pěkný dárek' a byla nadšená. Je to skvělý způsob, jak ji zabavit a zároveň rozvíjet její umělecké dovednosti."

 

 

Jana,  maminka tří dětí: "Věřím, že kreativita je něco, co může být podporováno a rozvíjeno. Všechny mé děti mají různé zájmy, ale snažím se je vždy podporovat v tom, co je baví. Ať už jde o malování, tvoření z hlíny nebo hraní na hudební nástroj."

 

 

Tereza, maminka jednoho chlapečka: "Můj syn je obrovský vědec. Miluje vše, co je spojené s přírodou a vědou. Nedávno jsem mu koupila vědeckou sadu z eshopu 'Pěkný dárek' a byl nadšený. Je to skvělý způsob, jak ho motivovat k učení a zároveň ho bavit."

 

 

Z těchto zkušeností je jasné, že každé dítě je jedinečné a má své vlastní zájmy a vášně. Jako rodiče je naší úlohou podporovat je v tom, co je baví, a poskytnout jim nástroje, které potřebují k rozvoji své kreativity.

 

 

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 15.10.2022Vybrali jsme k tématu: 123 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 6 |
Vybrali jsme k tématu: 123 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Maminy radí: Nejlepší hračky pro rozvoj kreativity našich dětí jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 15.10.2022, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.