(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Nachystat lopatky, bábovky a kýbličky...vyrážíme na písek!

Počasí se umoudřilo a tak můžeme s dětmi vyrazit na písek a užít si spoustu legrace. K hrátkám na písku budete potřebovat nějaké hračky na písek. Ideální jsou různé sady na písek, které jednoduše odnesete domů v kýblíčku. Bábovičky, lopatky, hrábě, sítko na písek a hlavně kbelík, to je součástí většiny sad na písek.

 
Malé děti přehrabování v písku prostě milují, to je dokáže zabavit i na několik desítek minut. Přesýpání písku do kýblíčku, stavění báboviček, přesýpání suchého písku v mlýnku nebo třeba stavbou pískového hradu vaše děti zaujmete.

 

Na písek budete určitě potřebovat různé nářadí na písek - lopatky, hrabičky, ale také třeba malou motyčku, kterou děti využijí i na zahradě.  K nářadí také můžeme zařadit drobné hračky na písek - mlýnek, ale také kolečka nebo míchačku pro děti. Kluci si můžou zahrát na zedníky a umíchat si "beton" v míchačce a pak se prohánět s kolečkama kolem písku.

 

Oblíbenou hračkou na písek jsou i velká auta na písek, které mají rádi kluci, ale i holky. Pořidte svým dětem nestárnoucí "Tatru" nebo nějaký jiný nakladač, kde si můžou děti naložit náklad písku nebo převést potřebné nářadí na písek v korbě.

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 05.06.2019Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Nachystat lopatky, bábovky a kýbličky...vyrážíme na písek! jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 05.06.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.