(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Podporujte rozvoj zručnosti u dětí!

Některé děti se rády učí novým věcem, některé naopak ne. Podpořte rozvoj u dětí hrami a různými aktivitami pro rozvoj motoriky, kreativity, zručnosti a dalších a uvidíte, že děti to bude bavit a zároveň se naučí novým věcem. Skvělé pro rozvoj zručnosti, ale i kreativity  jsou stavebnice.
Dnes je na výběr spousta stavebnic, i v našem eshopu Pěkný dárek.cz najdete spoustu stavebnic ať už od klasických kostek jako je Lego či Cheva nebo po ty stále známé, s kterými jsme si hráli i my jako děti např. Seva, Merkur a další.

 

Výrobci hraček přicházejí na trh každý rok s novými stavebnicemi, které by zabavily děti a podpořili v nich rozvoj dovedností. Na Pěkném dárku, cz si můžete zakoupit stavebnice Ausini - náhražky za stavebnice Lego, které pasují i na kostky Lego

 

Oblíbenými se také staly magnetické stavebnice - kde různé části spojujete pomocí magnetů a tvoříte útvary

 

STAVEBNICE MONTI SYSTÉM

 

Pro větší děti, především tedy chlapce máme skvělé stavebnice Monti systém z kterých si poskládají auta. Chce to trošku více zručnosti a trpělivosti, ale bez práce nejsou koláče. Po sestavení této stavebnice si bude moci vaši vaše dítě užívat vlastnoručně sestavené hračky.

 

 

 

STAVEBNICE
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 12.11.2018Vybrali jsme k tématu: 15 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 15 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Podporujte rozvoj zručnosti u dětí! jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 12.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.