(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

S námi děti do školy nezaspí

Věděli jste, že v našem eshopu Pěkný dárek.cz můžete pořídit i dětské hodiny a budíky do dětského pokojíčku? Ne? Tak už víte, že ano i naše hodiny nebo budíky můžou ozdobit každý dětský pokojíček. Budíky a hodiny s dětskými nebo filmovými motivy. Ideální i jako super dárek pro všechny děti.

 

 

 
Tik tak, tik tak ..... crrrrr.... takhle většinu z nás každé ráno budí budík a oznamuje, že je na čase začít nový den a vstát s úsměvem. 

 

Váš budík nemusí být nudný, pořiďte dětem nějaký veselý budík, s kterým budou vstávat jedna radost. Budík nebo hodiny s pohádkovými a filmovými motivy  krásně doladí pokoj. Pro kluky jsou super budíky s motivy Star Wars, holky určitě potěší Minnie, Tlapková patrola nebo jiné motivy. 

 

Probuďte ve vašich dětech radost vstávat, s novým budíkem jim to půjde snadno a na každé další ranní zvonění se budou těšit.

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 31.05.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek S námi děti do školy nezaspí jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 31.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.