(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Šikovné děti si postaví svoji valašskou vesničku ze dřeva

Pro děti, které rády tvoří a staví máme skvělé dřevěné stavebnice Walachia. Nejen děti si tyto stavebnice zamilují, protože je to i úžasná věc i pro dospělé na odreagování. Se stavebnicemi Walachia si můžete postavit základní domečky nebo třeba i celou vesnici.
 

Stavebnice Walachia jsou vyráběny z kvalitního bukového českého dřeva, celá výroba stavebnic probíhá v České republice, takže se jedná o ryze český výrobek a nápad.

 

Na výběr jsou různé druhy stavebnice Walachia, můžete si vybrat například univerzální sadu pod názvem Vario, z které lze vytvořit různé domečky, chaty a další. Stavebnice Vario se nelepí, ale skládá se, takže až Vás postavený domeček omrzí můžete opět postavit ze stejných dílů jiný dřevěný domek.

 

V menších baleních pak najdete různé stavby: dřevěné domečky, chaty, mlýny, hrady a další, které se už lepí pomocí lepidla. Podle návodu stavíte model z malých dřevěných částí, které lepíte na sebe. Lepení takových staveb je pro starší a šikovné děti. 

 

Ze svého výtvoru budou mít vaše děti určitě radost. Jedna stavebnice nebude stačit, proto budete muset pořídit další dřevěnou stavebnici Walachia do své sbírky. Stavebnice Walachia jsou skvělými dárky pro děti nebo i pro dospělé, kteří rádi kutí.

 

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 01.08.2019Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Šikovné děti si postaví svoji valašskou vesničku ze dřeva jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 01.08.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.