(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Sliz - u děti tak velmi populární. Máte ho už doma?

Sliz neboli slime , byl před nedávnem neznámý, ale poslední cca 2 roky si našel svoji oblibu, tedy hlavně u dětí. Sliz musí mít všechny dětí, máte ho už doma taky? Proč je tolik u dětí populární a chtějí sliz? Sliz se řadí mezi kreativní a tvořivé hračky, můžete si ho sami vyrobit pomocí různých sad na výrobu slizu nebo koupit ji hotový sliz.
 

Sliz není jenom hračka pro děti, ale spoustu legrace si s ním užijí i dospělí. Dospělí i děti si se slizem užijí žertovinky. Sliz se různě mačká, žmoulí, převaluje, někoho může i uklidňovat, čili může to být i antistresová hračka.

 

Sliz můžete koupit již hotový, takže stačí rozbalit a začít si se slizem pohrávat. Některé slizy si sami vyrobíte - vše je v balení a stačí jenom smíchat "ingredience" a máte hotový vlastnoručně vyrobený sliz.

 

Sliz se vyrábí v různých barvách, se třpatkami, neonové, svítící, některé slizy mají uvnitř balení schované malé překvapení, třeba v podobě zvířátka. Oblíbené jsou také slizy, které prdí nebo vydávají různé prapodivné zvuky.

 

Ve slizu se můžete taky okoupat, věděli jste to? Stačí zakoupit speciální balení slizu. Prášek vsypete do vany s vodou a vytvoří se Vám ve vaší koupelně plná vana zábavného slizu v různých barvách.

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 09.09.2019Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Sliz - u děti tak velmi populární. Máte ho už doma? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 09.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.