(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Stavebnice, s kterými si pohrajete a zároveň se naučíte něco nového

Chcete pořídit nějakou stavebnici dětem, ale nevíte jakou? Chcete stavebnici, kde se vaše děti naučí něco nového, budou rozvíjet své dovednosti, kreativitu a také se naučí novým věcem a zapojí mozek? Pokud ano, tak Vám poradíme, jakou stavebnici pořídit. Oblíbené stavebnice pro holky i kluky u nás v nabídce od značky Quercetti.
Quercetti je italská značka, která vyrábí hračky více než 60 let. Quercetti je rodinná firma, která působí v italském Turíně, kde se hračky navrhují, vyrábějí i balí. Hračky testují děti a výrobci naslouchají dětem, jak co mají udělat. Nejdůležitější na těchto stavebnicích je bezpečnost, na které se firma zakládá.

 

Stavebnice a naučné hračky Quercetti si oblíbí vaše děti a určitě jim vydrží spoustu let. Značka Quercetti má různé série hraček pro děti již od 1 roku. Můžete si postavit velkou kuličkovou dráhu, na podložku si postavit svá ozubená kolečka a sledovat, zda vše funguje jak má. Na své si přijdou i malí montéři a konstruktéři, které si pomocí šroubků a závitů postaví různé věci.

 

Quercetti myslelo i na holky, které si můžou navrhovat šaty pro panenky a panáčky a velmi oblíbené jsou také obrovské mozaiky, u kterých si procvičíte jemnou motoriku a také trpělivost.

 

Vyzkoušejte tyto super stavebnice a hračky pro děti různých věkových kategorií a určitě nebudete litovat.
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 29.07.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Stavebnice, s kterými si pohrajete a zároveň se naučíte něco nového jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 29.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.