(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Tvoření s dětmi: vyrobte si vlastní mýdlo

Udělejte si chvilku času a naučte děti vyrábět své vlastní mýdlo. Menší děti to naučíte Vy a ty starší děti to určitě naučí Vás. Při společné chvíli si užijete určitě spoustu legrace. Tvořivé hračky jsou skvělé pro rozvoj zručnosti a kreativity u dětí všech věkových kategorií. Dnes si vyzkoušíme vyrobit své vlastní mýdlo.
 

 

Mýdla se dají vyrobit určitě různými způsoby, na internetu je jistě spousta návodů, jak si vyrobit mýdlo. S námi určitě nebudete specialista na výrobu mýdel, ale dětem uděláte radost, že si vyrobily samy něco, co poté můžou používat v běžném životě každý den. 

 

S tvořivou sadou na výrobu mýdel bude tvoření mýdel jednoduché. Stačí si koupit některou ze sad na výrobu mýdel. Můžete si vybrat z různých druhů a vytvořit si např. motivy květin, smajlíky, dopravní prostředky, mořské plody nebo další různé druhy.

 

Výroba je velmi snadná a s pomocí dospělé osoby si mýdlo vytvoří i menší děti. Stačí postupovat podle návodu. Balení obsahuje vše potřebné pro tvorbu mýdla: mýdlový základ, formičky, barvivo, vůně a potřeby pro výrobu.

 

Hračky nemusí být jen auta a panenky, ale s tvořivými hračkami se jistě zabavíte. Určitě to není jenom zábava pro holky, ale bude se líbit i klukům, i ti si rádi vyrobí své vlastní mýdlo. Vlastní vyrobené mýdlo od dětí může být i skvělý dárek pro babičku nebo dědečka. Takové dárky od vnoučat je určitě velmi potěší.

 

VYTVOŘ SI...
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 06.09.2019Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Tvoření s dětmi: vyrobte si vlastní mýdlo jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 06.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.