(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Vymalujte si s dětmi nějakou omalovánku

Dětský svět je plný objevů a vaši malí objevitelé ho chtějí celý prozkoumat a vyzkoušet. Rádi také vytváří nebo malují a nejlépe všude možně. Větší děti už pochopení, že se maluje jen na papír, ale těm menším je to jedno. Děti od 3 let už také začínají vymalovávat a tak je čas na první omalovánky. Malování rozvíjí u dětí kreativitu, tvořivost a na chvíli je také zabaví.
Dnes je na trhu široká škála omalovánek různých druhů, ale také různých motivů. Pohádkové postavičky, zvířátka různé dopraní prostředky, prostě co Vás napadne. Můžete také koupit obyčejné omalovánky za pár korun, ale také omalovánky stvořené přímo pro vaše děti. 

 

 

OMALOVÁNKY

 

 

Pro ty nejmenší jsou skvělé omalovánky s okraji, přes které by díte nemělo překreslit. Dalším druhem omalovánek i pro menší děti je kreslení s vodou - stačí Vám tedy pouze voda a štětec. Omalovánka se pomocí vody sama zbarví. Je to jednoduché a dětem se toto malování bude líbit.

 

Kromě klasických omalovánek můžete koupit i omalovánky s barvičkami, pastelkami, samolepkama, propisovači. Vymalovávání je skvělá zábava pro všechny děti a můžete si i vy s nimi užít trošku kreativity při malování.

 

HRAČKY

 

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 09.05.2019Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Vymalujte si s dětmi nějakou omalovánku jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 09.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.