(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Zabalte dětem na dovolenou nějaké hry. Máme pro Vás tipy

Letní prázdniny se kvapem blíží a děti už půjdou do školy jen pár dnů. Odpočítávání a nadšení dětí školou povinných je samozřejmostí, my jsme nebyli jiní. Pokud chystáte děti vzít v létě na dovolenou, ať už k moři nebo jen po našich krajích, tak je nezapomeňte na cestě nebo večer zabavit. S dětmi můžete hrát různé hry, ať už v autě, na letišti nebo večer před spánkem. Čas s dětmi je nenahraditelný a proto si ho užijte o prázdninách a dovolené.
Společenskou hru pro celou rodinu nebo pro dva velmi snadno sbalíte do kufru či batohu. Stále jsou populární klasické karty nebo různé karetní hry, které jsou určené i pro menší děti. Vyzkoušejte nové netradiční a oblíbené hry, které zabaví děti i dospělé. Co třeba takové kvarteto, Černý Petr, prší? Umí hrát vaše děti takové hry? Naučte se s nimi i nové karetní hry Cink!, Dobble a nebo různé postřehové hry.

 

Člověče nezlob se nevyšlo z módy, nebojte se. Tato hra je stále velmi populární a můžete taky pořídit různé varianty pro děti nebo i dospělé. 

 

Na dovolené se nemusíte jenom nudit nebo se válet na sluníčku či u televize. Užijte se spoustu zábavy s hrami.
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 21.07.2019Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Zabalte dětem na dovolenou nějaké hry. Máme pro Vás tipy jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 21.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.