(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Zahradní párty pro děti? S námi ji zařídíte raz dva!

Pokud má vaše dítě narozeniny v období, kdy zrovna počasí přeje, tak můžete oslavit jeho narozeniny venku. Pokud máte ovšem dostatek místa venku a nebydlíte zrovna v bytě. Venkovní párty pro děti je super a vašemu oslavenci se to bude jistě líbit. 
Prvním krokem jsou určitě pozvánky. Vymyslete originální pozvánky a můžou Vám pomoct i děti, nechejte na nich kreativitu a vy jen kontrolujte. Oslava bude přece pro ně. Pokud máte krásné originální pozvánky, pak je na čase přemýšlet nad programem, výzdobou na párty a také občerstvením.

 

Pokud je oslavenec, pro kterého pořádáte párty už větší, tak přenechejte organizaci i na něm, může si vymyslet nějaký program pro děti - různé hry, deskové hry, sportovní hry, soutěže a další. 

S výzdobou si pohrejte, děti milují různé detaily - např v podobě balónků, barevného ubrusu, konfet, lampiónů a další výzdoby na párty. Super nápadem je i při příchodu návštěvníků dát každému papírový párty klobouček, který si pak můžou děti odnést domů jako památku.

 

Jako každá dobrá hospodyňka určitě i přemýšlíte nad občerstvením na dětskou párty. Samozřejmostí bude dort pro oslavence, ten nemůžete vynechat, pokud jste šikovná, tak si můžete upéct nebo vyrobit sama a nebo koupit. Vyrobený dort z lásky je nejlepší!
Děti mají rádi sladké, ale nemusíte jim nabídnout jen bonbóny, co takhle sladké ovoce dle ročního období různě naaranžované, drobné občerstvení v podobě bagetky, zeleniny nebo upečeného koláče.

Vykouzlete pro vaše děti skvělou párty k oslavě narozenin, ať na ni můžou vzpomínat až do dalších narozenin. Nebojte určitě to zvládnete a různé dekorace, potřeby na párty najdete i u nás v nabídce.

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 02.05.2019Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Zahradní párty pro děti? S námi ji zařídíte raz dva! jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 02.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.