(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Dárky na SVATÉHO VALENTÝNA z eshopu Pěkný dárek

Srdíčka, srdce a jiné podobně romantické dárky můžete darovat na SVATÉHO VALENTÝNA, který je tu už za měsíc. Ale určitě už plánujete, co byste svému miláčkovi darovali, abyste ho potěšili. Věříme, že Vás potěšíme naší úžasnou nabídkou a vy si dopředu můžete vybrat například srdíčkové polštáře. Udělejte si pěkný den, připravte se na něj s předstihem.
V nabídce už nyní máme překné romantické košilky, plyšové medvídky, srdíčka z lásky, srdíčkové balónky. Menší výběr Vám nabídneme zde pod článkem, ale následně další dárky můžete vyhledat: Zkuste hledat slovo " srdce srdíčka "

 

A co je to ten svátek svatý Valentýn?

Dočtete se o něm na internetu a kolem 14. února budete vídat slovo Valentýn i v obchodech, které začnou nabízet romantické dárky.

 

Co zjistíte o svatém Valentýnovi z wikipedie?

14. únor je 45. den roku podle gregoriánského kalendáře. Do konce roku zbývá 320 dní (321 v přestupném roce).

Den svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn) se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. V poslední době se tento svátek šíří i v kontinentální Evropě, do určité míry z komerčních důvodů.

 

Valentýnská tradice? Valentýnské zvyky

K Valentýnu se váže celá řada zvyků, které pomalu pronikají i do českého prostředí – a to zejména pod tlakem obchodníků. Jedná se především o společnou oslavu svátku zamilovanými páry, darování valentynských přáníček – vyznání lásky (tzv. Valentýnky) nebo uzamykání zámečků lásky, které původně s Valentýnem ale téměř nesouvisí. Není bez zajímavosti, že právě období Valentýna každoročně zvedá poptávku po visacích zámcích, na což reagují také výrobci, kteří nabízí visací zámečky s valentýnskými motivy.

 

Více se dozvíte i zde:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Den_svat%C3%A9ho_Valent%C3%BDna
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 09.01.2019Vybrali jsme k tématu: 36 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 36 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Dárky na SVATÉHO VALENTÝNA z eshopu Pěkný dárek jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 09.01.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.