(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Vytvořte si vlastní podzimní dekoraci

Podzim se již přihlásil o slovo, venku je již klasické podzimní počasí, sem tam na nás vykoukne babí léto, ale podzimní plískanice jsou rychle tady. I naše bydlení chce změnu! Po letní dekoraci je změnit podzimní dekoraci. Zútulněte si váš domov, ať už dům či byt nějakou kouzelnou podzimní dekorací, ale nemůžete najít dekorace, které by se Vám líbily? Tak si vytvořte vlastní dekorace do bytu, která Vás potěší a udělá Vám radost.
Vytvořte si vlastní dekorace - DIY dekorace pro vaše potěšení. Z naší nabídky si určitě vyberete různé potřeby pro aranžování. Umělé dekorace, které Vám neuschnou nebo neopadají. Můžete si vytvořit krásné květinové vazby. Nasbírejte si v lese pěkný mech, kamínky nebo šišky, můžete je umístit do průhledné mísy nebo do aerária, což je taková malá skleněná nebo plastová nádoba, která je průhledná a můžete v ní pěstovat různé rostlinky v mechu.

 

Vstupní dveře Vám ozdobí věnec, který si vyrobíte sami. Budete potřebovat pouze proutěný věnec či jiný základ věnce, třeba polystyrénový, který ozdobíte dle vlastní představy. Na věnec můžete použít různé umělé přízdoby, stuhy nebo malé dřevěné dekorace, které ozdobí věnec. Proutěný základ věnce můžete zimě odzdobit a vytvořit si vánoční či zimní věnec na dveře.

 

Dům či byt na podzim krásně ozdobí, ale hlavně provoní vonné svíčky, které zpříjemní atmosféru podzimního počasí. Pokud máte doma děti, můžou Vám s podzimní výzdobou pomoci, určitě budou rádi pomáhat a vy můžete být pyšní, jak jste šikovní.

 

 

DEKORACE
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 26.09.2019Vybrali jsme k tématu: 69 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 69 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Vytvořte si vlastní podzimní dekoraci jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 26.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.