(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Pěkná peněženka by Vám neměla chybět

Peněženka, to je věc, která by neměla chybět žádné ženě dokonce ani muži, i když muži nosí často věci po kapsách. Žena musí mít v peněžence všechno pěkně uspořádané. Do peněženky nepatří jen peníze, ale různé karty - kreditní, slevové, návštěvní kartičky k lékaři a také průkazy, které potřebujeme k prokázání.
Peněženka je u ženy součástí kabelky, ale jakou peněženku zvolit? Malou nebo velkou? Malá peněženka se Vám vleze kamkoliv, ale neuschováte do ní tolik věcí a nebudou uspořádané. S větší peněženkou bývá problém, kam ji uschovat, ale pokud máte dostatečně velkou kabelku, tak není problém. 

Ideální je mít peněženek více v různé velikosti, aby jste si dle potřeby mohli vzít tu, kterou právě potřebujete. 

 

Některé peněženky mají RFID ochranu - jedná se o ochranu vašich kreditních karet, aby nedošlo k úniku dat z vaší kreditní karty. Peněženka, která má tuto ochranu je označena a v popisku zboží tuto informaci najdete.

 

V naší nabídce najdete krásné peněženky od různých výrobců: Miss Lulu, Cavaldi, Wild, Lorenti, Bellugio, Cossroll, Milano Design Rovicky a další.

Na výběr jsou různé designy peněženek, můžete si vybrat z různých barev, můžete mít peněženku s potiskem . Záleží je na Vás, jakou peněženku zvolíte. 

 

Peněženka je skvělá i jako dárek pro muže nebo i ženu. Krásnou peněženkou nikoho neurazíte a máte pěkný dárek pro vaše blízké.
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 07.08.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Pěkná peněženka by Vám neměla chybět jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 07.08.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.