Pohádkové dárky! Doporučujeme pro děti    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Krásné deky pro děti s obrázky, které zahřejí a potěší

Pokud máte doma děti, tak by Vám určitě neměla chybět nějaká deka pro děti. Deka nejen zahřeje při chladných dnech a nocích, ale také ji můžete použít jako přehoz přes postel a nebo děti z deky můžou postavit nějaký super tajný bunkr. Deka nemusí být jenom jednobarevná, ale dětem se bude určitě líbit nějaká deka s obrázkem.
 

Zachumlat se do deky a usednout k pohádce v televizi nebo ke knížce. Dlouhé podzimní a zimní večery bude jistě trávit tímto způsobem, pěkně zachumlaní v teplíčku. I děti se rádi zachumlají do své deky, aby Vám nemuseli brát vaši velkou deku.

 

Dětem se budou líbit určitě deky, které budou s nějakým obrázkem či oblíbenou pohádkovou postavou. V eshopu Pěkný dárek.cz najdete dětské deky s oblíbenými pohádkovými postavičkami, které jsou u dětí velmi oblíbené jako jsou např. Tlapková Patrola, Frozen, Kouzelná Beruška, Spiderman, Mickey Mouse a další oblíbené pohádky. Pro větší děti - třeba teenagery máme taky obrázkové deky, ale s fototiskem. Můžete mít doma deku s buldočkem, kočičkou, koněm nebo vlkem. 

 

Deky se vyrábí z různých materiálu, ale poslední dobou jsou velmi oblíbené měkké a hřejivé materiály, jako jsou micropolar nebo microflanel. Ty Vás rychle zahřejí a budete se cítit jako v bavlnce. Jiné dětské deky jsou z klasického fleecového materiálu, který jistě znáte.

 

 

BYTOVÝ A DEKORATIVNÍ TEXTIL
Zákazníci nejvice přikupují:


Publikováno dne: 09.09.2019Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 56 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

zobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 56 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Krásné deky pro děti s obrázky, které zahřejí a potěší jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 09.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.